ELEKTRO - ELEKTRONIKA - KĽÚČOVÁ SLUŽBA
ELEKTRO - ELEKTRONIKA - KĽÚČOVÁ SLUŽBA
skcsendehupl
  • sluzby
    Okrem služieb uvedených na stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a upraviť naše produkty, resp. vyvinúť ďalšie podľa potrieb zákazníka...

separator

Print Friendly, PDF & Email

 

SILNOPRÚD

V rámci poskytovania komplexných služieb realizujeme silnoprúdové rozvody NN, inštaláciu elektrických zariadení do 1000V, jednofázových i trojfázových, a to do všetkých typov objektov. Inštalujeme všetky hlavné časti elektrických vedení a zariadení v objektoch i mimo objekty.

Realizácia silnoprúdových rozvodov zahŕňa projektovú činnosť, pokládku vedenia, uzemnenie sietí, ochranu pred úderom blesku a prepätím, montáž a inštaláciu rozvádzačov, inštaláciu zásuvkových a svetelných okruhov vrátane zaistenia revízií a servisu.

Vykonávame tiež prestavby, rekonštrukcie a inovácie (panelové byty, jadrá, pôdne vstavby, staršie domy a byty, prípojky, výmeny a servisy elektroinštalačného materiálu, ističov, rozvádzačov). Na každú novú inštaláciu aj rekonštrukciu dodávame samozrejme revíznu správu o zariadení.


SLABOPRÚD

Medzi ďalšie dodávané systémy patria systémy ozvučenie budov, evakuačný rozhlas, jednotný čas a systémy mikrovlnných bezdrôtových prenosov.


TELEKOMUNIKÁCIE

zapojenie konektoruKvalitné a spoľahlivé telefonické spojenie je aj napriek existencii elektronickej pošty stále prioritným spôsobom komunikácie nielen so zákazníkmi a obchodnými partnermi, ale aj vo vnútri samotnej firmy, úradu či inštitúcie. Moderné telefónna ústredňa zaručuje bezporuchové a rýchle spojenie, ale aj rad nadštandardných funkcií u bežných rozvodov aj u ISDN a ADSL liniek.

Inštalujeme telefónnej ústredne pre ľubovoľne veľké spoločnosti, úrady, ale aj bežnej domácnosti. Vyprojektujeme a zrealizujeme telekomunikačnej siete vrátane napojenia na už využívané systémy, digitálne i analógové terminály, vrátane obyčajných telefónov, faxov, modemov a ďalších koncových prvkov.

Dodávame analógové a digitálne pobočkové telefónne ústredne vrátane integrovaného hlasového a dátového riešenia založeného na protokole TCP / IP


elektro inštalácie

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https

 

 

 

 

 

 

 

WEBHOSTING EARTH